"Світ не готувався до третьої світової". Резніков розповів про проблеми з озброєнням ЗСУ

Світ не готувався до великої війни, тому не варто очікувати швидкого переозброєння Збройних сил України. Найімовірніше, воно буде вже після закінчення широкомасштабної війни з Росією. Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив міністр оборони Олексій Резніков, передають Патріоти України.

На запитання про те, як зламати ситуацію на фронті, коли Україні дають сучасне озброєння в невеликих кількостях, і досягти системного масштабного переозброєння, Резніков заявив: "Щоб не було ілюзій, найближчим часом не зламаємо".

За його словами, саме надання Україні сучасної зброї означає тектонічний зсув, адже буквально рік тому це було неможливо.

"Але річ у тому, що переважна частина світу справді не готувалася до третьої світової війни. Вони вже всі були впевнені, що війни не буде великої. Тому сьогодні, щоб просто дати нам якесь озброєння, його на складах так багато немає. Про це навіть Крістіне Ламбрехт, міністерка оборони Німеччини, відкрито говорить", – сказав Резніков.

Міністр оборони зазначив, що раніше західна зброя із росіянами не воювала. За його словами, Україна сьогодні справді, по суті, стала полігоном випробувань у бойовому режимі.

Водночас Резніков вважає, що перехід на системне переозброєння ЗСУ відбудеться вже після закінчення війни з Росією. За його словами, для НАТО очевидно, що Україна є "східним щитом, який треба озброювати та оснащувати, щоб їм спокійно спалося".

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...