"Світ не готувався до третьої світової". Резніков розповів про проблеми з озброєнням ЗСУ

Світ не готувався до великої війни, тому не варто очікувати швидкого переозброєння Збройних сил України. Найімовірніше, воно буде вже після закінчення широкомасштабної війни з Росією. Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив міністр оборони Олексій Резніков, передають Патріоти України.

На запитання про те, як зламати ситуацію на фронті, коли Україні дають сучасне озброєння в невеликих кількостях, і досягти системного масштабного переозброєння, Резніков заявив: "Щоб не було ілюзій, найближчим часом не зламаємо".

За його словами, саме надання Україні сучасної зброї означає тектонічний зсув, адже буквально рік тому це було неможливо.

"Але річ у тому, що переважна частина світу справді не готувалася до третьої світової війни. Вони вже всі були впевнені, що війни не буде великої. Тому сьогодні, щоб просто дати нам якесь озброєння, його на складах так багато немає. Про це навіть Крістіне Ламбрехт, міністерка оборони Німеччини, відкрито говорить", – сказав Резніков.

Міністр оборони зазначив, що раніше західна зброя із росіянами не воювала. За його словами, Україна сьогодні справді, по суті, стала полігоном випробувань у бойовому режимі.

Водночас Резніков вважає, що перехід на системне переозброєння ЗСУ відбудеться вже після закінчення війни з Росією. За його словами, для НАТО очевидно, що Україна є "східним щитом, який треба озброювати та оснащувати, щоб їм спокійно спалося".

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...