"Світ "не може покласти край війні в Україні, ігноруючи Росію", - помічник Ердогана

Перший помічник президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана Фахреттін Алтун заявив, що світ "не може покласти край війні в Україні, ігноруючи Росію". Про це він заявив після вчорашніх переговорів Ердогана з російським диктатором Володимиром Путіним у Сочі, інформують Патріоти України із посиланням на Reuters.

Помічник турецького лідера Ердогана наголосив, що повинні перемогти "дипломатія та мир". Як приклад перемоги дипломатії він згадав "зернову угоду". За словами Алтуна, цей прорив свідчить про успіх зусиль Туреччини і прямої дипломатії між двома лідерами. "Щоправда, деякі з наших друзів не хочуть, щоб війна закінчилася. Вони проливають крокодилові сльози", – заявив представник Ердогана, не конкретизуючи нічого.

Алтун додав, що деякі держави "намагалися підірвати спроби Туреччини щодо налагодження діалогу між Україною та РФ". Водночас турецька сторона прагне використати свої відносини з Росією та Україною "для досягнення взаємоприйнятного рішення".

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...