"Світ вже зовсім не такий, яким був 20-30 років тому": Кравчук розповів про сумні для Кремля наслідки в разі відкритого наступу на Україну

Світ не просто на стороні України, а нагадує Росії: будьте обережні, тому що Україна буде захищена в разі широкомасштабної агресії на її території. Про це "Апострофу" розповів перший президент України, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, зазначають Патріоти України.

"Якщо ми візьмемо, скажімо, війська США в Європі, то вони після цієї демонстрації підготовки до маневрів десь біля кордонів України приведені до вищої готовності. Це ж не просто так вони собі грають, приводячи до вищої готовності ... Тому я переконаний, що Росія чує це і робить відповідні висновки", - сказав Кравчук.

Він зазначив, що Росія ні за яких умов не витримає змагання з гонці озброєння з Заходом.

"Там різні масштаби, технології і можливості. Це абсолютно ясно. Хоч і невелика, але якась опозиція в Росії, також нагадує, що треба бути в XXI столітті обережними, тому що світ вже зовсім не такий, яким він був, скажімо, 20-30 років тому", - додав політик.

Кравчук переконаний, що від Росії можна чекати всього, але якщо буде безумство хоробрих в Росії, то це закінчиться для Росії повним провалом.

"Кремлівську еліту можна зневажати, можна засуджувати, але я не думаю, що вони настільки примітивні, щоб не могли навіть уявити собі наслідки такої широкомасштабної агресії на території України. Не думаю", - додав Кравчук.

Заради зустрічі з Ердоганом: Зеленський із дружиною прибув із візитом до Туреччини (фото, відео)

субота, 10 квітень 2021, 16:15

У суботу, 10 квітня, президент України Володимир Зеленський прибув до Туреччини з робочим візитом разом із дружиною Оленою Зеленською. Український гарант має зустрітися з лідером країни Реджепом Ердоганом. Про це у Twitter повідомив посол України в Тур...

"Оч.умелые ручки" заважають: РФ відклала повернення у стрій атомного крейсера "Адмирал Нахимов"

субота, 10 квітень 2021, 15:15

При цьому, за даними російських ЗМІ, в результаті модернізації "Адмирал Нахимов" має стати носієм гіперзвукових ракет "Циркон", ракет "Оникс" и "Калибр". Загальна кількість таких ракет в боєзапасі корабля має складати 70 одиниць, проти 20 ракет П-700 "...