"Свободу Северному Кавказу, Татарстану, Бурятии, Якутии, Карелии": "Логично вначале не в украинском Крыму, а в российских регионах требовать проведения референдумов", - Ейдман

Недонадімперія навалою на Україну навіть не розширюється, а глибинно рятує власні колонії від наступного напіврозпаду до "золотого кільця Росії", котре і є найближчими підступами до 11-мільйонної Москви зі всією її споконвічною "суперпотугою"

Російський вчений-соціолог, котри тривалий час вже мешкає у Німеччині сподівається достукатись до своїх одурманених пропагандою співвітчизників, намагаючись розтлумачити їм базові речі цивілізованого суспільства 21 сторіччя, зазначають Патріоти України. Далі мовою оригіналу.

"Многие российские как бы оппозиционеры и либералы активно защищают "права жителей Крыма на самоопределение". Кого-то устраивает прошедший "референдум", другие предлагают провести повторный, уже настоящий плебисцит под независимым контролем. Интересная идея. Но давайте быть последовательными.

Россияне тоже имеют право на самоопределение. И многие из них с удовольствием увели бы свой регион из путинской России в какую-нибудь лучше обустроенную для жизни гавань. Было бы логично вначале не в украинском Крыму, а в российских регионах требовать проведения референдумов: в Карелии о присоединении к Финляндии, в Калининградской области – к Германии, в Чукотке и Камчатке – к США, На Курилах и Сахалине – к Японии; в Татарстане, Башкортостане, Якутии, Северном Кавказе, Туве, нефтяных и газовых регионах России – о независимости.

И только после этого российские политики могли бы ни кривя душой что-то вякать о праве жителей Крыма на самоопределение.

Но к чему его тогда было бы присоединять? России-то, боюсь, после такого самоопределения регионов больше в принципе не осталось бы".

З архіву ПУ. "Зовсім дід ку-ку!": Путін зганьбився новим анекдотом на улюблену тему (відео)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:55

Безглузді жартівливі висловлювання глави Росії Володимира Путіна щодо вирішення важливих питань з якості життя в очолюваній ним країні знову розлютили громадян. І змусили задуматися про нормальність його психічного здоров'я. Відео ще одного конфузу пре...

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...