
У МЗС кажуть, що Україна захищатиметься лопатами від воєнної агресії Росії в разі припинення постачання озброєння від союзників. Про це заявив очільник МЗС України Дмитро Кулеба для телеканалу ARD, передаютьПатріоти України.
За його словами, ніхто на Заході не має вірити в те, що українці будуть охочіше йти на поступки без постачання озброєння."Якщо ми не отримаємо зброї, добре, тоді ми будемо воювати лопатами, але ми будемо захищатися, тому що ця війна - війна за наше існування", – підкреслив Кулеба.
Міністр зауважив, що в України суттєво менше зброї, ніж у Росії. "Тому чим раніше ми отримаємо зброю, чим раніше вона буде відправлена, тим більшою буде допомога для нас. Якщо зброя буде відправлена пізніше, ми все одно скажемо "спасибі", але тоді багато чого буде витрачено даремно, багато людей загине", - додав він.
Нагадаємо, що Австралія відправила до України свої БТР. Словенія теж передала велику партію озброєння, куди увійшли автомати Калашникова, шоломи, бронежилети, інше обладнання та 35 бойових машин піхоти. Словаччина підтвердила, що віддасть Україні 5 гвинтокрилів й боєприпаси для РСЗВ "Град". Журналісти також підрахували, що Німеччина поставила Україні втричі менше зброї, ніж пообіцяла.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...