Свої гроші вкладники так і не отримали: Стало відомо, куди поділась нерухомість банку Авакова, коли той втратив ліцензію, - Bihus.info

Нерухомість банку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова від примусового продажу переховав "майбутній керівник" його фірми, повідомляють Патріоти України з посиланням на розслідування Bihus.info.

Відзначається, що в цей банк за президентства Віктора Януковича сюди була введена тимчасова адміністрація, відкликана ліцензія і розпочато процедуру ліквідації. З того моменту в банку почали рости борги перед вкладниками.

Його повинні були ліквідувати і віддати гроші вкладникам, але Окружний адмінсуд Києва скасував постанову Нацбанку про відкликання в банку ліцензії та банк повертає назад у власність родини Авакова. Гроші вкладникам так і не повертають.

Журналісти встановили, що в наприкінці 2015-го фірма "Біо-М" Євгенія Пилипенко з Бахмута стали покупцями банку "Базис", що раніше належав родині Авакова.

За даними видання, Пилипенко є близьким до родини Авакова. У 2018-му він, наприклад, числився керівником компанії "Екопром-Сервіс". Власницею на той момент вважалася його дочка Катерина. Надалі компанія перейшла до сина міністра Олександра Авакова.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...