"Свої люди" попередили? Один із найбагатших російських мільярдерів за день до санкцій переписав бізнес на дружину

Російський бізнесмен Андрій Мельниченко поступився контролем над двома найбільшими у світі компаніями з виробництва вугілля та добрив ("СУЭК" та "ЕвроХим") своїй дружині за день до потрапляння під санкції Європейського союзу. Про це пише Reuters, передають Патріоти України.

Видання пише, що до 8 березня Мельниченко контролював дві компанії через ланцюжок трастів та корпорацій. Однак, коли почалася повномасштабна війна, він почав турбуватися про те, що його буде включено до списку санкцій і 8 березня Мельниченко повідомив довірених осіб про вихід з посади бенефіціара.

Нагадуємо:

Мельниченко минулого року посів восьме місце серед найбагатших людей Росії за версією Forbes зі статками 18 мільярдів доларів.

Європейський союз запровадив санкції проти Мельниченка 9 березня, пославшись на його близькість до Кремля.

"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...