Свої люди? Сійярто розповів, чому Угорщина й досі видає росіянам візи

Угорщина не створює перешкод росіянам у видачі шенгенських віз та вітає будь-яких гостей, незалежно від того, звідки вони приїхали, заявив міністр закордонних справ та зовнішньоекономічних зв'язків країни Петер Сійярто. За його словами, які цитує державне пропагандистське агентство "ТАСС", методологія видачі віз не змінювалася. передають Патріоти України.

«Звичайно, ми надаємо візи для російських мандрівників без жодних проблем. Ми не змінювали методологію видачі віз. Ми не маємо жодної дискримінації щодо громадян Росії», – заявив Сійярто. Він зазначив, що Угорщина має лише одну вимогу щодо туристів – дотримання правил та положень країни. Міністр запевнив, що у такому разі у гостей не буде жодних проблем.

За словами Сійярто, продовжує діяти угода про аутсорсинг у Росії із візовим центром. Запит на отримання візи можна подати по всій країні. Він додав, що угорська сторона надає передбачуваний графік, що може зайняти процедура, а також чітко пояснює, що необхідно надати.

"Поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата", - Єрмак засудив кума

п’ятниця, 21 червень 2024, 23:12

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак прокоментував конфлікт у Дніпрі за участю народного депутата Миколи Тищенка. . "Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депут...

Проросійський уряд Словаччини звинувачуж попередників... у держзраді через військову допомогу Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 21:55

Уряд Словаччини, відомий своїми проросійськими поглядами, звинуватив минулий кабінет у державній зраді та зловживанні службовим становищем через військову допомогу, спрямовану в Україну. . Як повідомляє Bloomberg, Міністерство оборони Словаччини подал...