Свої покинули на полі бою: Окупант Міша сховався від ЗСУ під ліжком, але не допомогло (відео)

ЗСУ взяли в полон російського окупанта з перебитими ногами. Він ховався під ліжком в одному зі зруйнованих будинків. Відео виклали в телеграмканалі "Оперативний ЗСУ", передають Патріоти України.

На кадрах видно, що українські захисники знайшли будинок, в якому сховався поранений окупант. Солдат отримав поранення ніг і сховався від ЗСУ під ліжком. Українські захисники під час "зачищення" знайшли скаліченого вояку.

Боєць ЗСУ, який знайшов Мішу, виявився досить культурним, говорив без використання нецензурної лексики, поводився спокійно і навіть певним чином поспівчував окупанту, якого "забули" свої і залишили вмирати з важкими пораненнями.

"Знайшли пораненого російського солдата. Міша. Дали покурити, поїсти. Міша з Підмосков'я. З ногами "печалька", - сказав український захисник.

Пораненого Мішу вкрили теплими куртками, далі його доправлять до медзакладу, підлікують і обміняють на українських захисників.

Російські військові можуть здатися в полон до ЗСУ і зберегти своє життя. Телефони гарячої лінії "Хочу жить": +380665803498 та +380931192984.

Підписуйся на сторінки

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

Закатували до смерті: На Херсонщині знайшли вбитими диякона місцевої церкви євангелістів та його сина, викрадених окупантами

понеділок, 28 листопад 2022, 16:56

Біля тимчасово окупованої Нової Каховки на лівому березі Херсонської області знайшли тіла Анатолія та Олександра Прокопчуків – диякона місцевої церкви євангелістів 1970 року народження та його 19-річного сина. Чоловіків, ймовірно, розстріляли, передают...