Своїх не кидаємо: Путін заявив, що підтримає "референдуми" в Україні

Влада Росії зробить все, щоб забезпечити безпечне проведення "референдумів" на тимчасово окупованих територіях України. Про це заявив президент РФ Володимир Путін у відеозверненні, передають Патріоти України.

"До Росії звернулися з проханням підтримати референдуми. Підкреслю: ми зробимо все, щоб забезпечити безпечне проведення "референдумів"", - заявив Путін.

На думку російського президента, "найжорсткішим чином був посилений режим репресій по всій Україні. Політика залякування, терор, насильство приймає все більш страшні варварські форми".

"Ми не маємо ніякого морального права віддати близьких нам людей на розтерзання ката, не можемо не відгукнутися на їх прагнення самим визначати своє майбутнє", - висловив думку Путін.

При цьому він заявив, що мета Заходу - послабити, роз'єднати і знищити РФ. "Вони прямо говорять, що в 1991 році змогли розколоти СРСР, а зараз прийшов час самої РФ, що вона повинна розпастися на безліч ворогуючих областей", - сказав він.Також глава Кремля вважає, що "український народ перетворили на гарматне м'ясо".

Він в черговий раз виступив з виправданнями свого нападу на Україну. "Новий черговий, як вже було раніше двічі, великомасштабний наступ на Донбасі був неминучим, а потім і атака на Крим. І рішення про попереджувальну операцію було необхідне", - заявив він. За даними глави Кремля, "ЛНР" практично повністю "очищена від неонацистів", а бої в "ДНР", де "київський режим створив глибоку лінію укріплень", тривають.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...