Своїх не кидають: Окупанти воюють на Луганщині з автоматами 1986 року

Близькі мобілізованих із Татарстану поскаржилися, що їхніх чоловіків-рашистів відправили воювати до України на Сватівський напрямок без належної підготовки. Про це інформує телеграм-канал "Обережно, новини", передають Патріоти України.

За словами родичок, їхніх близьких мобілізували 26 вересня з Казані — місяць вони пробули на поселенні, а потім їх відправили в частину в бєлгородській області. Там вони тиждень кололи дрова для буржуйок. Через тиждень «чмобіки» опинилися на першій лінії фронту на Сватівському напрямку.

«Командування просто сказало копати окопи і тримати оборону з автоматами 1986 року проти артилерії. Після першого бою старші офіцери залишили позиції. При цьому харчування призовникам також не підвозили. Наразі більша частина чоловіків не виходить на зв'язок. Ті, що вийшли, розповіли, що їх „кинули на передову як м'ясо“. У них немає коптерів, тепловізорів, нічого. Усе, що їм дали — це бронік, каска, автомат і дві гранати», — скаржаться рашистки російським журналістам.

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...