Своїх не кидають? У мережі показали тіла ліквідованих окупантів, які з поля бою не забрали командири РФ

Російські командири повсюдно кидають тіла своїх солдатів. Тож "прибирати" за окупантами доводиться українським воїнам, передають Патріоти України.

Журналіст Юрій Бутусовпоказав, як бійці полку "Азов" у Запорізькій області засипали вапном тіла вбитих російських окупантів, які виявилися непотрібними ані своїм командирам, ані Росії загалом. Він наголосив: шокуючі кадри знімав ще у липні, однак опублікувати вирішив лише зараз.

На відео воїни-"азовці" їдуть на позиції, з яких вибили російських окупантів. Там, у лісосмузі, вони знайшли 6 кинутих командирами тіл військовослужбовців РФ. Загарбники, які люблять кричати, що "Росія своїх не кидає", традиційно покинули вбитих товаришів по службі як непотріб.

Як зазначив Бутусов, серед знайдених тіл – як найманці з РФ, так і вихідці з тимчасово окупованих територій. Показово, що біля деяких тіл залишилися видані командуванням каски, які якнайкраще показують, як "цінує" життя своїх солдатів російська влада. Окупантів спорядили радянськими касками.Також він показав, як бійці "Азова", зібравши тіла вбитих окупантів, взялися їх ховати.

"Вони розкладаються, їх їдять тварини. Повна антисанітарія. Тому українські воїни дуже гуманно чинять, відповідно до понять, як треба ставитися до мертвих. І роблять те, що відмовляються робити російські військові. Зараз тіла будуть засипані вапном, а потім – закопані. Ось так російські військові прийшли "на Україну", а залишаться назавжди в Україні. Якщо вже вони не потрібні російському командуванню, не потрібні Путіну – що ж. Закопають тут, у цій безіменній посадці", – каже Бутусов на відео.

Він впевнений, що це відео мають подивитися всі громадяни РФ, адже кращої демонстрації реального ставлення російської влади до свого народу та своєї армії годі й шукати.

Росіян, яких закопали в Україні українські воїни, переконаний журналіст, практично 100% визнають "зниклими безвісти", а їхні рідні не зможуть розраховувати ані на обіцяні компенсації, ані на "білі Лади", ані на можливість хоч колись прийти на могилу до свого сина, батька, брата чи чоловіка. Цікаво, що кинули окупанти не тільки трупи, а й унітаз, який вони навіщось притягли у ліс.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...