Своїм все можна? Зеленський став горою за "Сватів" та знайшов виправдання антиукраїнським висловам акторів

На думку президента України Володимира Зеленського, не можна застосовувати щодо всіх медіапродуктів, до виробництва яких залучалися актори чи інші діячі, що мають антиукраїнську позицію чи незаконно відвідували окупований Крим, санкції. Про це президент заявив під час ексклюзивного інтерв’ю телеканалу ІСТV, передають Патріоти України.

«Ось, наприклад, «Свати» – серіал був знятий ще до війни з Росією. Там були улюблені актори. Один з цих акторів сказав неправильні речі щодо окупації Криму (йдеться про Федора Добронравова, – ред.) Неправильні з точки зору українського громадянина. Його за це не пускали в Україну. Я вважаю, що ці санкції правильні...А як зробити з фільмом, де є, наприклад, Ахіджакова, яка підтримує незалежність України, яка знімалась у радянському фільмі і поруч стоїть із актором, який заборонений? Вона ж не винна у тому, що фільм був знятий 30 років тому, а зараз хтось зійшов з глузду», – пояснив свою думку Володимир Зеленський.

Президент додав, що припускає, що на декого з російських акторів, що дозволяють собі необережні чи навіть ворожі висловлювання у бік України, здійснюється тиск з боку російської влади. «Я вважаю, що страждати через це улюблені фільми не повинні», – підсумував Зеленський, додавши, що випадок із актором Пореченковим (приїздив на позиції бойовиків «ДНР» та стріляв у бік українських військових –«Главком»), є виключним, і у подібній ситуації варто застосовувати щодо актора усі можливі санкції.

Riffmaster, Кузменко та Дугарь спостерігають за своїм гонителем: "Ви - великі люди..." - Зеленський звернувся до волонтерів з нагоди професійного свята

неділя, 5 грудень 2021, 21:22

Президент Володимир Зеленський привітав українців, які займаються волонтерською діяльністю. Про це глава держави сказав на заході з нагоди Міжнародного дня волонтера у неділю, 5 грудня, зазначають Патріоти України. "Ви - герої, великі люди", - звернувс...

"Паспорт любой. Здоровье любое": У "ДНР" закінчилися бажаючі "служити" за контрактом, хоча запрошують усіх (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 20:58

У «республіці» закінчилися бажаючі «служити» за контрактом: чекають на «обов'язковий військовий обов'язок», передають Патріоти України.