Під час саміту міністрів закордонних справ країн "Великої сімки" (G7) 26-го і 27 березня у Франції Україна дістала підтвердження про готовність іще однієї держави приєднатися до угоди про створення спеціального трибуналу стосовно злочину агресії країни-агресора РФ проти України. Про це розповів міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, передають Патріоти України.
Про яку саме країну йдеться, міністр не повідомив. "У нас буде плюс одна дуже серйозна країна", – заявив Сибіга.
Також він розповів, що 31 березня в Україну приїдуть міністри закордонних справ. "Це буде Бучанський саміт. Ми працюємо, аби якомога більша кількість держав підтвердила свою участь, але не просто участь, а ратифікацію імплементаційної угоди", – наголосив глава МЗС.
Міністерство оборони відкрито ставить за мету, щоб у складі української армії до 50% посад штурмовиків та піхотинців обіймали іноземні найманці. Міністр оборони України Михайло Федоров в інтерв'ю ютуб-каналу PRESSING заявив, що в Україні з'являться дес...
За підсумками першого дня переговорів на саміті G7 у Франції риторика європейських політиків несподівано змінилася з тривожної на оптимістичну. Всупереч побоюванням, президент США Дональд Трамп продемонстрував готовність посилити тиск на Росію, передаю...