Сибірський барон: Росіянину Лебедєву британська корона присвоїла дуже амбітний титул

Євген Лебедєв живе в Лондоні з восьми років, туди він переїхав разом з батьком, на той момент офіцером ПГУ КДБ СРСР Олександром Лебедєвим.

Цього літа стало відомо, що 40-річний син російського олігарха Олександра Лебедєва, Євген, стане довічним пером і членом британської палати лордів. Додати його в список кандидатів запропонував чинний прем'єр-міністр країни Борис Джонсон, з яким Лебедєв дуже дружний, а королева Єлизавета II список пізніше схвалила, повідомляють Патріоти України.
Тепер вже, схоже, улагоджені і останні формальності. У суботу в газеті The Daily Telegraph вперше був опублікований повний офіційний титул, присвоєний Лебедєву. "Барон Лебедєв з Хемптона в лондонському районі Річмонд-на-Темзі і з Сибіру в Російській Федерації - офіційне ім'я і титул довічного баронства, присвоєного Євгену Олександровичу Лебедєву", - йдеться в публікації.

Інформація про Євгена з'явилася на офіційній сторінці британського парламенту - даних там, щоправда, поки що небагато, так як участь в засіданнях Лебедєв приймає лише з 19 листопада 2020 року.

Нагадаємо, що Євген живе в Лондоні з восьми років, туди він переїхав разом з батьком, на той момент офіцером ПГУ КДБ СРСР Олександром Лебедєвим. 10 років тому Євген отримав громадянство Великобританії. Він відомий як видавець газет Independent та Evening Standard. Його батько сьогодні також займається медіабізнесом (газета Evening Standard належить йому) і політикою. Більше 10 років Олександр Лебедєв у відносинах з моделлю і світською дівою Оленою Перміновою, у них є троє спільних дітей.

Байден домовився з Меркель про узгодження політики щодо України

вівторок, 26 січень 2021, 20:45

«Лідери домовились про «спільне напрацювання стратегічних пріоритетів в політиці, зокрема щодо Афганістану, Ірану, Китаю, Росії, України та Західних Балкан», ‒ йдеться у повідомленні. Байден заявив у Twitter, що запевнив Меркель у відданості співпраці ...

Білий дім знов наповнив дружній собачий гавкіт: Вівчарки Байденів переїхали до резиденції президентів США

вівторок, 26 січень 2021, 20:38

Світлинами домашніх улюбленців на новому місці поділилася дружина президента в Twitter. "Чемп і Мейджор приєдналися до нас у Білому домі", - підписала фото двох німецьких вівчарок Джилл Байден, зазначають Патріоти України. Переїзд собак Байденів знамен...