"Сидять, як Рембо": Мешканець Бахмача, аби зупинити окупантів, кинув свій велосипед на танки

Місцевий житель Бахмача прославився сміливим вчинком - у перші дні війни він намагався зупинити колону техніки російських окупантів і кинув на неї свій велосипед. За інформацією Суспільного, сталося це 26 лютого, коли російські війська зайшли до міста, передають Патріоти України.

"Вони спонтанно заїхали. Мало хто і знав. Повискакували, хто звідки. Я там далеко живу. Приїхав додому. Дружина каже: "Танки там стоять. Колона ціла". Я на велосипед - і бігом сюди", - розповів чоловік. Місцева мешканка Надія Удод спостерігала за цим з вікна і знімала все на телефон.

"Зібралося чимало людей. Бачу, чоловік на велосипеді летить. Зістрибує майже на ходу і кидає велосипед під танки. Танк проїхав, другий їде. Він витягує велосипед і знову кидає ще раз п'ять", - сказала очевидиця подій.

"Побачив, на вежі сидять молоді хлопці такі, Ну діти. І так собі сидять, як Рембо. Ну, у мене і закипіло. І вони давай рушати. Один поїхав. А я на інший танк. Ось тут стояв, взяв і на танк велосипед кинув. Він переїхав і поїхав. Я на другий кинув. А на третій встав на танк, заскочив. Думаю, його зупиню... За гармату взявся і заліз на танк... Танк зупинився", - згадує Сергій.

Куди забиратися і як можна зупинити таку техніку, чоловік знав. Два роки служби в армії їздив на танках, знає кожен механізм.

"Я закрив амбразуру механіку. Я за гармату рукою затримався, а ногою закрив йому. Я взагалі-то командир танка. Я знаю. Ногу поклав-механік побачив, що темно, йому треба зупинитися. Там хлопець Сашко з курені, я велосипед, той футболку кинув на наступний БМП... Там один командир, старший, сидів на броні, вистрілив вгору... Вони і поїхали так далі. Я тоді велосипед закинув наверх", - додав він.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...