​Сидіння на двох стільцях: Кличко різко відреагував на підтримку ”Європейської солідарності”

Мер Києва зберігає показову лояльність Банковій, де має своїх лобістів. Разом з тим не може нехтувати настроями киян, котрі, згідно соцопитувань, все більше розчаровуються в правлячому режимі.

Київський міський голова Віталій Кличко відреагував на рішення партії “Європейська солідарність” підтримати його на майбутніх виборах. Відповідний пост він опублікував у своєму Telegram-каналі.

“УДАР” йде на вибори самостійно. Ми не торгуємося! Будь-яке об’єднання можливе тільки навколо інтересів киян”, – зазначив мер.

За словами Кличка, багато політичних сил зараз хочуть, щоб їх кандидатом на виборах став саме він.

“Я ж знову чітко скажу всім: Я є і буду мером тільки киян! І завжди був відповідальним тільки перед киянами”, – підкреслив політик.

Хіти тижня. "Если хоть один засранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР" – журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...