Сидіти з комфортом на двох стільцях не вийде: Держдеп США пообіцяв офіційному Тбілісі вжити заходів через поновлення авіасполучення Грузії з РФ

У Держдепі США попередили Грузію про можливі "додаткові заходи" через відновлення авіасполучення з Росією. З відповідною заявою виступив у вівторок заступник речника Держдепартаменту США Ведант Пател.

"Якщо між Росією і Грузією відбуватимуться прямі рейси, це викликатиме дедалі більше занепокоєння не лише з боку США та інших західних країн, але і з боку компаній, які можуть працювати в грузинських аеропортах",- зауважив представник Держдепу.

За його словами, йдеться, насамперед, про обслуговування компаніями в Грузії повітряних суден, які підлягають передачі іншим країнам.

"Усе західне співтовариство дистанціювалося від Російської Федерації, і ми вважаємо, що зараз не час посилювати співпрацю з Росією", - зауважив Пател.

Він нагадав, що Сполучені Штати чітко висловили свою стурбованість у цьому зв’язку.

"Ми дуже чітко заявили про те, що ми також вжили заходів, аби заборонити російським літакам входити в наш повітряний простір, як це зробили багато західних країн. Отже, ми надалі уважно стежитимемо за ситуацією",- зауважив Пател, додавши, що за потреби будуть вжиті додаткові заходи.

Як відомо, 10 травня президент РФ Володимир Путін підписав указ про відміну візового режиму для громадян Грузії з 15 травня. Також він скасував заборону на польоти російських авіакомпаній і продаж турів до Грузії.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі назвала ухвалені Росією рішення черговою провокацією. Однак уряд і правляча партія Грузинська мрія – Демократична Грузія вітали таке рішення.

"Багатопросторові операції": Генштаб ЗСУ повністю переграє Генштаб РФ, - Годжес (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 18:55

Військове командування України виявилося на голову вищим за російське, оскільки РФ зосереджена на протидії українським сухопутним операціям в той час, коли Україна проводить так звані "багатопросторові операції". Про це заявив колишній командувач війсь...

"Не так просто, як показують у телевізорі": Учасники штурму розповіли, якою ціною звільняли Кліщіївку, та показали кадри реальних боїв

середа, 4 жовтень 2023, 18:53

Українські військові, учасники боїв за населений пункт Кліщіївка на Донеччині розповіли, якою ціною досягли звільнення селища. Бійці наголосили, що все було "не так просто, як показують у телевізорі". Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", в якому по...