Сидів у барі на даху та пив горілку: Стало відомо про перебування принца Гаррі в наркологічній клініці

Коли Гаррі було 16 років, його батько принц Чарльз вирішив відправити його в клініку реабілітації наркоманів.

Принц Гаррі. Фото: Дейлі мейл.

Стало відомо про перебування британського принца Гаррі в рехабі – клініці, яка спеціалізується на реабілітації наркоманів. Так, видання The Mirror оприлюднило цікаві факти з біографії герцога Сассекського, передають Патріоти України.

З'ясувалося, що в юності Гаррі зловживав наркотиками і одного разу потрапив в клініку для наркоманів. Також принц Гаррі відчував слабкість і до спиртного – його часто ловили папараці в нетверезому стані, коли Гаррі навчався в коледжі.

"Він сидів у барі на даху, випивав горілку і курив в оточенні прекрасних блондинок", – розповіло джерело видання. Також наголошується, що Гаррі був частим гостем в пабах і нерідко публічно курив марихуану.

Коли Гаррі було 16 років, його батько принц Чарльз вирішив відправити його в клініку реабілітації наркоманів. В першу чергу він хотів показати йому, що може статися, якщо він не змінить свій спосіб життя.

Також наголошується, що навіть в дорослому віці Гаррі вів розгульний спосіб життя: його нерідко бачили в нічних клубах і на вечірках. Принц Гаррі нерідко потрапляв в поле зору преси через свій спосіб життя. Так, його неодноразово помічали на вечірках з актрисами і моделями. У віці 17 років принц завоював у британських ЗМІ репутацію "шаленої дитини" – за розгульний спосіб життя і відомі випадки вживання марихуани та алкоголю.

Чому російська ППО не витримує: DW розкрила слабкі місця оборони Москви

вівторок, 23 червень 2026, 19:38

Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...

Не припиняє скаржитися: Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з Іраном

вівторок, 23 червень 2026, 18:30

Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...