"Сидиш, на іконку молишся і все": Окупант поскаржився на постійні "привіти" від ЗСУ і відсутність амуніції. Перехоплення

Військовослужбовець російської окупаційної армії поскаржився на відсутність спорядження та постійні обстріли з боку Збройних Сил України. Він зазначив, що загарбники не мають змоги відповідати, їм лишається тільки сидіти і молитися. Про це йдеться в аудіоперехопленні телефонної розмови, опублікованої Головним управлінням розвідки, передають Патріоти України.

Російський солдат бідкався, що керівництво байдуже ставиться до особистого забезпечення підлеглих: "у мене ні броні, ні каски, них*я, все пробите нах*й".

"Сидиш, бл*д, на іконку молишся і все. Ну, я кажу, це саме х**ве, тому що ти нічого не зробиш. Сидиш, як долбо**б, чекаєш на них, прилетить не прилетить. Ми, бл*дь, у самій зал*пі, бл*дь", – плакався росіянин. "Кукуха, якщо чесно, їде... там морально втомлюєшся, п**дець, від довбо**бизму", – розповів він про свій стан.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...