
Військовослужбовець російської окупаційної армії поскаржився на відсутність спорядження та постійні обстріли з боку Збройних Сил України. Він зазначив, що загарбники не мають змоги відповідати, їм лишається тільки сидіти і молитися. Про це йдеться в аудіоперехопленні телефонної розмови, опублікованої Головним управлінням розвідки, передають Патріоти України.
Російський солдат бідкався, що керівництво байдуже ставиться до особистого забезпечення підлеглих: "у мене ні броні, ні каски, них*я, все пробите нах*й".
"Сидиш, бл*д, на іконку молишся і все. Ну, я кажу, це саме х**ве, тому що ти нічого не зробиш. Сидиш, як долбо**б, чекаєш на них, прилетить не прилетить. Ми, бл*дь, у самій зал*пі, бл*дь", – плакався росіянин. "Кукуха, якщо чесно, їде... там морально втомлюєшся, п**дець, від довбо**бизму", – розповів він про свій стан.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...