"Сидить у бункері, надягнув два протигази": Політолог розповів, що Путін і сам боїться вибуху на ЗАЕС

Міжнародна агенція з атомної енергії запланувала візит на Запорізьку АЕС. МАГАТЕ є найжорсткішою та найефективнішою з усіх міжнародних організацій, з якими Україна співпрацювала останнім часом. Таку думку висловив політолог Микола Давидюк, передають Патріоти України.

За його словами, агенція вміє поставити Росію на місце та знає, як це зробити.

Путін дуже боїться вибуху на ЗАЕС

Давидюк розповів, що Путіна лякає ситуація на Запорізькій АЕС. Президент країни-агресорки побоюється МАГАТЕ, а також, що його військові можуть самі підірвати станцію. "П'яні військові росіяни, часто під наркотичним сп'янінням, можуть спричинити дуже непередбачувані моменти. Тому Путін сидить у бункері, надягнув два протигази", – відзначив політолог.

"Він з однієї сторони – шантажує, а з іншої – дико боїться того, що може статися. І для нього це дуже великий страх", – зауважив Давидюк.

Джерело: 24 канал

В окупованому Донецьку обстріляли АЗС в центрі міста (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:29

В окупованому Донецьку потрапив під обстріл Ворошилівський район. Про це повідомляє так званий мер окупованого міста Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.

Намагаються робити якісь висновки?: РФ припинила використовувати одну з концепцій своєї воєнної доктрини - британська розвідка

вівторок, 29 листопад 2022, 11:59

За останні три місяці російські війська в Україні переважно припинили розгортання у вигляді батальйонних тактичних груп (БТГ), інформують Патріоти України. Концепція БТГ відігравала важливу роль у російській воєнній доктрині протягом останніх десяти ро...