Сигнал для Грузії: Путін замислив мобілізувати на війну з Україною жителів Абхазії та Південної Осетії

Російський диктатор Володимир Путін розглядає можливість мобілізувати на війну проти України мешканців Абхазії та Південної Осетії. Цей процес буде примусовим. Про це пише "Медуза", посилаючись на джерело, близьке до адміністрації глави РФ. Точну кількість потенційних призовників не названо, але йдеться про кілька тисяч, передають Патріоти України.

Абхазія та Південна Осетія є непідконтрольними територіями Грузії. Після війни з Грузією 2008 року Росія визнала незалежність цих квазідержав. Окрім РФ, самостійними державами ці території визнали лише чотири країни-члени ООН: Венесуела, Нікарагуа, Науру та Сирія.

За неофіційними даними, населення Абхазії та Південної Осетії становить близько 310 тис. осіб. Зазначимо, нещодавно в Грузії запропонували провести референдум щодо війни з Росією. Офіційний Тбілісі виступає проти відкриття другого фронту проти Росії. Водночас із огляду на заклики з боку Києва вони готові провести референдум, аби дізнатися, чи згоден із ними народ.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...