Сигнал для Путіна: Британія перекидає до Польщі свої танки Challenger для посилення східного флангу

До Польщі перекидають британський танковий підрозділ для посилення східного флангу НАТО на тлі російської агресії, передають Патріоти України.

За словами міністра оборони Маріуша Блаща, "британський танковий підрозділ Challenger прибуває до Польщі з метою підкріплення сил союзників, що вже знаходяться в країні". Це ще один вагомий доказ британської підтримки східного флангу", - підкреслив Блащак.

Додамо, що раніше британське Міноборони анонсувало "одне з найбільших з розгортань військ з часів Холодної війни". Близько 8 тисяч британських солдатів, десятки танків і понад 100 бойових броньованих машин будуть розміщені в країнах Європи - від Фінляндії до Північної Македонії.

НАТО офіційно визнав Росію стратегічною загрозою

У прийнятій напередодні нової стратегічної концепції Північноатлантичного альянсу Росія названа "найзначнішою і прямою загрозою безпеці союзників і миру і стабільності в євроатлантичному регіоні". Зокрема, сказано, що Росія прагне встановити сфери впливу і прямого контролю за допомогою примусу, підривної діяльності, агресії і анексії.

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...

Був завербований ще у 2019-му: СБУ затримала "розконсервованого" агента ФСБ, який наводив ракети на Харківську ОДА

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:00

Затримано коригувальника російських загарбників, який наводив ракетні удари супротивника на об'єкти міської інфраструктури Харкова. Про це у п’ятницю, 12 серпня, розповіли у Службі безпеки України, інформують Патріоти України. Як повідомляється, зловми...