Сигнал для Зеленького: "Путін не піде з Донбасу", - Бутусов про обстріли біля Золотого

Напад російських військ на українські позиції зроблений винятково з політичних міркувань. Росія проводить у Радбезі ООН відкрите засідання щодо п’ятої річниці мінських угод, де хоче показати, що ніби Україна порушує домовленості. Про це 24 каналу розповів військовий журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Роспропаганда хоче отримати "свідчення", що війна на Донбасі продовжується, і веде її Україна, а не Росія. Путін не збирається йти з України і хоче утримувати Крим і Донбас якнайдовше. Загострення на Донбасі – демонстрація, що можна говорити про мирні домовленості, але звільняти території Путін не стане, – переконаний Юрій Бутусов.

За словами експерта, Україна повинна вибудувати реалістичну дипломатичну стратегію, узгоджену з військовою. "Путін хоче "миру" тільки на власних умовах – мовчазного визнання Україною окупації Донбасу і Криму, якщо не де-юре, то де-факто", – додав він.

Ця доктрина має досягати своїх чітких цілей, яких у нас наразі немає. Як відзначає Бутусов, Україна просить весь світ про допомогу, не докладаючи власних зусиль, щоб вистояти і перемогти в цій війні.

"Якщо ми не будемо вірити в свою перемогу, то ніхто в неї не віритиме. Не треба демонструвати себе слабким партнером. Насправді українське суспільство монолітне в тому, що ніхто не збирається здавати Донбас", – зазначає Бутусов.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...