Сигнал для Зеленького: "Путін не піде з Донбасу", - Бутусов про обстріли біля Золотого

Напад російських військ на українські позиції зроблений винятково з політичних міркувань. Росія проводить у Радбезі ООН відкрите засідання щодо п’ятої річниці мінських угод, де хоче показати, що ніби Україна порушує домовленості. Про це 24 каналу розповів військовий журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Роспропаганда хоче отримати "свідчення", що війна на Донбасі продовжується, і веде її Україна, а не Росія. Путін не збирається йти з України і хоче утримувати Крим і Донбас якнайдовше. Загострення на Донбасі – демонстрація, що можна говорити про мирні домовленості, але звільняти території Путін не стане, – переконаний Юрій Бутусов.

За словами експерта, Україна повинна вибудувати реалістичну дипломатичну стратегію, узгоджену з військовою. "Путін хоче "миру" тільки на власних умовах – мовчазного визнання Україною окупації Донбасу і Криму, якщо не де-юре, то де-факто", – додав він.

Ця доктрина має досягати своїх чітких цілей, яких у нас наразі немає. Як відзначає Бутусов, Україна просить весь світ про допомогу, не докладаючи власних зусиль, щоб вистояти і перемогти в цій війні.

"Якщо ми не будемо вірити в свою перемогу, то ніхто в неї не віритиме. Не треба демонструвати себе слабким партнером. Насправді українське суспільство монолітне в тому, що ніхто не збирається здавати Донбас", – зазначає Бутусов.

Хіти тижня. Найнеобхідніше під час карантину? Кабмін купує 140 штук сувенірного "Скіфського золота" за 199 тис. грн і запонки за 43 тис. грн

понеділок, 30 березень 2020, 10:00

Презентації Гончарука порівняно з цим просто "квіточки"... Під час кризи, що насувається на Україну, Кабінет Міністрів України купує 140 штук сувенірних наборів "Скіфське золото" за 199 тис. грн. Про це на сторінці в фейсбуці пише Іван Лахтіонов, проє...

Не в пріорітеті: У Зеленського розповіли, що будуть робити з війною після "Мінська"

понеділок, 30 березень 2020, 8:30

У команди президента Володимира Зеленського як мінімум три варіанти розвитку подій на Донбасі і швидкий спосіб вирішення конфлікту не є пріоритетним. Таку заяву зробив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніко...