Сигнал для Зеленького: "Путін не піде з Донбасу", - Бутусов про обстріли біля Золотого

Напад російських військ на українські позиції зроблений винятково з політичних міркувань. Росія проводить у Радбезі ООН відкрите засідання щодо п’ятої річниці мінських угод, де хоче показати, що ніби Україна порушує домовленості. Про це 24 каналу розповів військовий журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Роспропаганда хоче отримати "свідчення", що війна на Донбасі продовжується, і веде її Україна, а не Росія. Путін не збирається йти з України і хоче утримувати Крим і Донбас якнайдовше. Загострення на Донбасі – демонстрація, що можна говорити про мирні домовленості, але звільняти території Путін не стане, – переконаний Юрій Бутусов.

За словами експерта, Україна повинна вибудувати реалістичну дипломатичну стратегію, узгоджену з військовою. "Путін хоче "миру" тільки на власних умовах – мовчазного визнання Україною окупації Донбасу і Криму, якщо не де-юре, то де-факто", – додав він.

Ця доктрина має досягати своїх чітких цілей, яких у нас наразі немає. Як відзначає Бутусов, Україна просить весь світ про допомогу, не докладаючи власних зусиль, щоб вистояти і перемогти в цій війні.

"Якщо ми не будемо вірити в свою перемогу, то ніхто в неї не віритиме. Не треба демонструвати себе слабким партнером. Насправді українське суспільство монолітне в тому, що ніхто не збирається здавати Донбас", – зазначає Бутусов.

Хіти тижня. "Дубинский в эфире телеканала ZIK заявил, что в наводнении на Прикарпатье виноват... Яценюк", - Сазонов

субота, 4 липень 2020, 9:00

Час гарячих новин з місця трагедії проходить, настає час фейків... "Политические вассалы Коломойского продолжают радовать своими феерическими заявлениями. Блин, ну просто до анекдотов уже доходит. Что происходит и сейчас в Прикарпатье и Закарпатье с ли...

Х*йло та недоімперія Зла назавжди: У Росії набула чинності оновлена Конституція

субота, 4 липень 2020, 8:56

Конституція дозволяє Путіну балотуватися на виборах 2024 року і залишатися при владі до 2036 року. У Росії набула чинності оновлена Конституція з поправками, схваленими на на загальноросійському голосуванні. Відповідний указ напередодні підписав презид...