Сигнал Москві: Зеленський розповів про ставлення до федералізації України

Президент України заявив про неприпустимість нав’язування планів з так званої федералізації України та Молдови. Про це Володимир Зеленський повідомив в Києві під час спільної прес-конференції з прем’єр-міністром Республіки Молдова Майєю Санду, зазначають Патріоти України.

«Я запевнив пані Санду, що Україна і надалі буде надавати всеохоплюючу підтримку територіальній цілісності Молдови і братиме активну участь у переговорному процесі з придністровського врегулювання», - заявив він.

За словами президента, Україна та Молдова об’єднані одним спільним бажанням – щоби на їхніх територіях не було російських військ.

«Ми не дозволимо нав’язувати нам будь-які плани з так званої федералізації. Щодо захисту суверенітету наших держав та безпеки в регіоні – наші позиції були єдині», - підкреслив глава держави.

Нагадаємо, минулого року Путін заявив, що федералізація України та відмова від НАТО могли б розв'язати "українську проблему".

Порушити контракт - собі дорожче: ​ Словаччина та Угорщина продовжують постачати електрику в Україну попри гучні заяви своїх прем'єрів

п’ятниця, 27 лютий 2026, 7:54

Комерційний імпорт електроенергії до України зі Словаччини та Угорщини продовжується попри політичні заяви представників їхньої влади. Про це свідчать дані моніторингу ExPro Electricity, передають Патріоти України. Згідно з аналітикою, з початку лютого...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 лютого

п’ятниця, 27 лютий 2026, 7:31

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.02.26 орієнтовно склали: