Сигнал секс-туристам: Зеленський назвав жінок туристичним брендом України, розгорівся скандал

Президент України образив відразу усіх українських жінок і навіть не зрозумів цього.

Макрон і Зеленський в Парижі. Фото: AFP.

В Україні дуже гарні люди, особливо жінки, і це залишається нашим брендом. Про це заявив шостий президент України Володимир Зеленський під час відвідування кампусу стартапів в Парижі, передають Патріоти України.

“Туристи говорили, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже красиві люди, особливо жінки. Так, все це є, і воно залишається нашим брендом”, – сказав Зеленський.

На таку заяву Зеленського відреагувала перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко в Facebook.

“Про жінок – бренд і туризм – це непростойна і огидна штанга. Тут вже вирвалося підсвідоме, 95 квартал у всій його «красі» … Сексизм, примітивізм, і на це має бути чесна реакція жінок – кандидаток зі списку СН, якщо вони дійсно «нові обличчя» і мають принципи, в тому числі про рівність і гідності. У Зеленського ніби навіть є радник з гендерних питань, чекаємо її публічної реакції. Сподіваюся, панові Зеленському і його радникам вистачить мудрості не сказати щось подібне в Німеччині. Канцлер Ангела Меркель була б дуже здивована подібними заявами”, – написала Геращенко.

Волонтер Дана Ярова також прокоментувала слова президента зазначивши, що українські жінки – це не просто красивий національний бренд. Вони лікували поранених, витягали їх на собі з під обстрілу, забезпечували армію.

“Відбивалися в процесі постачання від СБУ та прокуратур. Вивозили тіла, ховали друзів, піднімали чужих дітей. Пишуть серйозні наукові праці, книги, створюють виробництва, робочі місця, товари з доданою вартістю”, – написала Ярова.

Крім того, в Мережі розгорівся скандал. Жінки зазначили, що за такий вислів вони можуть і “втащіть”.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...