
Президент України Володимир Зеленський 21 грудня в Telegram повідомив про розмову із прем'єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стьоре щодо дипломатичної роботи, яку провели останніми днями, інформують Патріоти України.
Він вказав на досить оперативний рух, згадуючи роботу української переговорної команди з американською стороною і запрошеними європейськими представниками. "Важливо, що в цих перемовинах є конструктив, і багато залежить саме від того, щоб у Росії відчули необхідність закінчити війну реально, і це не має бути риторичною чи політичною грою з російського боку. На жаль, справжні сигнали від Росії тільки негативні – штурми на фронті, російські воєнні злочини у прикордонні й удари по нашій інфраструктурі тільки продовжуються. Потрібно, щоб про це все у світі не мовчали", – наголосив Зеленський.
Український президент подякував Норвегії за готовність надалі тиснути на країну-агресора Росію й допомогу Україні. "Є спільне відчуття, що після роботи зараз в Америці нашої дипломатичної команди варто буде провести консультації й у ширшому колі з європейськими партнерами", – зазначив він.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...