
Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України.
"Сьогодні перший день, як повернувся на військову службу".
Мережа в захваті від такого вчинку захисника Маріуполя, йому одразу почали писати слова подяки: "Дякуємо за захист, пане "Орест", "З поверненням і дякуємо за службу!", "Зі Святом. Бережіть себе", "Сил вам!".

Козацький - уродженець Малина Житомирської області. Вступив до лав Нацгвардії, а згодом - "Азова" та переїхав до Маріуполя у 2015-му.
"Орест" - автор кадрів з пораненими українськими воїнами на "Азовсталі". Ці світлини облетіли весь світ, а самого Дмитра стали називати "очі Азовсталі". Напередодні евакуації із залізного серця Маріуполя - заводу "Азовсталь" Козацький оприлюднив ролик "Останній день на Азовсталі".
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...