
Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України.
"Сьогодні перший день, як повернувся на військову службу".
Мережа в захваті від такого вчинку захисника Маріуполя, йому одразу почали писати слова подяки: "Дякуємо за захист, пане "Орест", "З поверненням і дякуємо за службу!", "Зі Святом. Бережіть себе", "Сил вам!".

Козацький - уродженець Малина Житомирської області. Вступив до лав Нацгвардії, а згодом - "Азова" та переїхав до Маріуполя у 2015-му.
"Орест" - автор кадрів з пораненими українськими воїнами на "Азовсталі". Ці світлини облетіли весь світ, а самого Дмитра стали називати "очі Азовсталі". Напередодні евакуації із залізного серця Маріуполя - заводу "Азовсталь" Козацький оприлюднив ролик "Останній день на Азовсталі".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...