"Сила і правда за нами, ми переможемо": Медведєва "прорвало" після голосування щодо допомоги Україні у США

Медведєв видав тираду після схвалення законопроекту про допомогу Україні Палатою представників США / скріншот

У суботу, 20 квітня, Палата представників США схвалила законопроєкт про військову та фінансову допомогу Україні. На цю подію одразу ж відреагував колишній російський президент, а нині заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв, передають Патріоти України.

"У тому, що американські законодавці схвалять "допомогу" банді неонацистів, ніхто не сумнівався. Це було голосування радісних штатівських виродків:

а) за продовження громадянської війни розділеного народу нашої раніше єдиної країни;

б) за максимальне збільшення кількості жертв цієї війни", – написав він у своєму телеграм-каналі.

Медведєв додав, що Росія переможе, незважаючи на "61 млрд кривавих доларів, які здебільшого підуть у глотку їхнього ненаситного ВПК". Вкотре не обійшлося без пафосних слів про те, що "сила і правда за нами".

"Але з урахуванням русофобського рішення, що відбулося, не можу з усією щирістю не побажати США якнайшвидше самим зануритися в нову громадянську війну. Яка, сподіваюся, кардинально відрізнятиметься від війни Півночі і Півдня в XIX столітті і вестиметься із застосуванням літаків, танків, артилерії, РСЗВ, усіх видів ракет та іншої зброї. І яка призведе нарешті до безславного розпаду мерзенної імперії зла ХХI століття – Сполучених Штатів Америки", – видав Медведєв.

"Варшава отримає свою частку радіоактивного попелу": Медведєв видав нову порцію погроз

неділя, 26 травень 2024, 15:53

Росія готова розв'язати світову війну, якщо Захід дозволить Україні використати свою зброю для ударів по РФ. Нові погрози озвучив колишній президент Росії Дмитро Медведєв, передають Патріоти України. Зокрема, російський політик прокоментував нещодавнє ...

"Процес пішов": У Білому домі обговорюють дозвіл Україні бити по території РФ

неділя, 26 травень 2024, 15:18

Із США надходять неофіційні сигнали про те, що в Білому домі вже почали обговорювати рішення про надання Україні дозволу бити американською зброєю по території Росії, хоча консенсусу ще немає. Про це повідомив народний депутат Єгор Чернєв, передають Па...