Силові структури провели комплексні маневри по відбиттю російської агресії на сухопутних та морських кордонах України (відео)

СБУ провела масштабні навчання у Чернігівській та Сумській областях на кордоні з Росією, у них взяли участь 1,5 тис. осіб і більш як 100 одиниць техніки. Паралельно на узбережжі Азовського моря відбулися інші навчання - відбивали атаку з моря, зазначають Патріоти України.

За легендою тренувань на територію Чернігівської та Сумської областей проникла умовна диверсійно-розвідувальна група. Вони планували завдати державі значних економічних збитків і дестабілізувати суспільно-політичну обстановку в прикордонних районах України.

На виконання свого завдання "зловмисники" намагалися вчинити "диверсії" на декількох оборонних і промислових об’єктах.

У кінцевій фазі тренувань спецпризначенці провели успішну операцію із нейтралізації "диверсантів" у районі прикордонного пункту пропуску. Під час затримання "зловмисники" чинили збройний супротив.

У заходах брали участь підрозділи СБУ, ДПСУ, ЗСУ, Нацгвардії, ДСНС, Нацполіції, а також представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Також 16 вересня на узбережжі Азовського моря відбулися навчання тактичної групи із завданням ведення протидесантної оборони.

Згідно з легендою навчань, противник сформував катерні десантні групи, які висунулись на десантну ділянку, спробували висадитись та створити плацдарм для підходу основних сил.

Завдання групи полягало у тому, щоб завадити ворожим силам висадитися, потім відбити атаку і скинути противника назад у море.

Українська правда


“З 2014 року ви – той, хто веде нас вперед, друже Президент”: Доброволець Олекса Сокіл перед строєм ветеранів АТО-ООС вручив Петру Порошенку почесну іменну відзнаку

субота, 16 жовтень 2021, 12:19

Під час перших тактичних зборів ГО “Res_Publika. Брати по зброї”, які відбулися 14 жовтня на Київщині, доброволець, учасник війни проти російської агресії Олекса Сокіл вручив іменну відзнаку п’ятому Президенту, лідеру партії “Європейська Солідарність” ...

"Справа честі" Авакова-Зеленського: «Хочу, щоб суд покарав тих, хто фабрикував нашу справу, причому винятково відповідно до букви закону», - Юлія Кузьменко

субота, 16 жовтень 2021, 11:55

Вбивство Павла Шеремета — одне з найрезонансніших злочинів, скоєних в Україні за роки незалежності, зазначають Патріоти України. Машину журналіста підірвали вранці 20 липня 2016 року в центрі Києва. Через два дні ЗМІ опублікували запис із камери відеос...