У когось намічаються проблеми: Силовики прийшли з обшуками в мерію Одеси (фото)

У п'ятницю, 22 листопада, вранці співробітники Державного бюро розслідувань з прокурорами і СБУ прийшли до будівлі Одеської міської ради на Думській, 1, а також до будівлі Евромеріі, на Косівській, 2, щоб провести обшуки. Про це розповіли місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

Правоохоронці почали вилучати у фінансовому та юридичному департаменті документи, журналісти стверджують, що вони пов'язані з діяльністю КП "Теплопостачання м. Одеса" і фінансовою допомогою, яку виділяли з бюджету міста для підприємства. Відзначається, що за рік воно отримало близько 1 млрд гривень з одеського бюджету.

Відомо, що обшукували кабінети голови земельної комісії міста Олега Бриндака, директорки юридичного департаменту міськради Інни Поповської, а також Світлани Бедреги – заступниці Одеського міського голови, директорки департаменту фінансів міськради.

Зазначено також, що розслідування може бути пов'язано і з погашенням за рахунок міського бюджету боргу в 200 млн грн підприємства перед банком "Надра".

Хіти тижня. "Ми спроможні протистояти будь-якій агресії РФ, але потрібні чіткі сплановані дії": Генерал ЗСУ Кривонос вимагає скликати Раду безпеки, загроза вторгнення зросла

четвер, 9 липень 2020, 0:35

Не вірте казкам про доброго північного сусіда! Військова загроза з боку Російської Федерації різко зросла. Ймовірно нове вторгнення вже в найближчі місяці. З такою заявою в Facebook виступив генерал ЗСУ і заступник секретаря РНБО України Сергій Кривоно...

Хіти тижня. Ветерани "Запорізької народної республіки" піднімають голову: Нацполіція відреагувала на наміри проросійських козаків з Мелітополя взяти під контроль вулиці міста

четвер, 9 липень 2020, 0:10

У Мелітополі відкрили канцелярію Мелітопольського куреня війська Запорізького низового. Лідер організації Олександр Панченко є у базі “Миротворця”. Козаки заявили, що готують формування, яке в якості народної поліції буде стежити за охороною порядку.