Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Мобілізація в Росії - це визнання поразки. Це все більше розуміє значна кількість людей. З самого початку це чудово розуміли військові й Генштаб ЗС РФ, багато хто з них виступав проти війни. Вони відправляли сигнали через відставних генералів і полковників, які довгі роки служили у Генштабі ЗС РФ. Вони заявляли, що це божевілля - воювати зі всім світом. Я впевнений, що генерал Герасимов військовий злочинець, але явно не ідіот. Він чудово розуміє, в яку авантюру втрутив його Путін", - зазначив Яковенко.

Російський опозиціонер впевнений, що в якийсь момент силовики перестануть підтримувати Путіна. "У цей момент з’явиться шанс на нещадний російський бунт. Силовики припинять підтримувати Путіна, бо вони зрозуміють, що мова йде про їх знищення. Їх також посилають на фронт, та ж сама Росгвардія удобрює своїми трупами український чорнозем", - додав Яковенко.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...