Сили оборони працюють! Херсонські партизани захопили в полон окупантів та попередили ворогів про "сюрпризи" (відео)

Українські партизани на Херсонщині показали полонених російських окупантів. Вони також назвали свої цілі. Від полонених учасники українського опору в Херсоні дізналися щонайменше три адреси, за якими розташовуються російські окупанти, дуже скоро на них чекають запальні "сюрпризи". Відео з "привітом" для російських злочинців від українських партизанів з'явилося у мережі, передають Патріоти України.

На відео озброєний чоловік у камуфляжі та балаклаві стоїть посеред якогось приміщення. Біля стіни за ним на колінах стоять двоє людей із зав'язаними очима. Це, як пояснює чоловік на відео – захоплені 21 червня у полон херсонськими партизанами російські окупанти.

"Хочу звернутися до армії Російської Федерації. Упевнений, що під час вечірньої перевірки ви не дорахувалися двох людей. Ось вони", - сказав чоловік на відео, кинувши перед людьми, що стоять на колінах, із зав'язаними очима два російські паспорти.

Він також передав "привіт" російським окупантам, які прийшли на Херсонщину зі зброєю до рук. Як запевнив чоловік на відео, полонені окупанти злили партизанам багато цікавої інформації.

"Ці двоє злили всю інформацію про вас, про ваше місцезнаходження. Ці двоє... будуть передані для обмінного фонду. Хоча це мало кому хочеться, але ми, українські партизани, на відміну від вас, орків їб*чих, маємо цінності та людяність, боремося за свою землю", - зазначив він.

Херсонський партизан також довів, що його погрози - не порожні слова. "Ми знаємо, що на провулку Успенському, 18, у приміщенні бару проживає підрозділ рашистів. це буде не складно.Ми знаємо набагато більше, ніж ви думаєте.Ми знаємо, що на Паровозній, 36 - підрозділ Росгвардії - нещасній, бідній - зайняв частину Національної гвардії України. Але це ненадовго.Зовсім скоро вся ваша їб*ча Росгвардія буде потоплена у Дніпрі", - наголосив він.

"Сили оборони України наступають. Зовсім скоро звільнення настане. Незабаром настане для вас "українська ніч". Ніч розплати - за Бучу, за Ірпінь, за Гостомель, за Маріуполь, за весь Донбас. У вас немає жодного шансу!" – додав український патріот.

Особливо "приємно" російським окупантам дізнатися, що вбиватимуть їх із їхньої ж зброї. "До речі, їб*шить вас буде вашим же російським ох*єнним начебто озброєнням. Потім ми його спалимо обов'язково. Коктейлі Молотова у нас готові. Всі ваші будівлі згорять вщент. А ми їх потім відбудуємо заново. І відмиємо від цієї рашистської ху*ні. Слава Україні, слава Нації!" – резюмував чоловік на відео.

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...

Стовп вогню видно за десятки кілометрів: У Росії стався вибух на газопроводі (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:15

У Свердловській області Росії стався вибух на газопроводі Ямбург-Єлець 29 березня в селищі Пелим. Про це повідомляють російські пабліки та засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У Мережі з’явилися відео з місця інциденту, на яких видно ...