Сили оборони працюють! Херсонські партизани захопили в полон окупантів та попередили ворогів про "сюрпризи" (відео)

Українські партизани на Херсонщині показали полонених російських окупантів. Вони також назвали свої цілі. Від полонених учасники українського опору в Херсоні дізналися щонайменше три адреси, за якими розташовуються російські окупанти, дуже скоро на них чекають запальні "сюрпризи". Відео з "привітом" для російських злочинців від українських партизанів з'явилося у мережі, передають Патріоти України.

На відео озброєний чоловік у камуфляжі та балаклаві стоїть посеред якогось приміщення. Біля стіни за ним на колінах стоять двоє людей із зав'язаними очима. Це, як пояснює чоловік на відео – захоплені 21 червня у полон херсонськими партизанами російські окупанти.

"Хочу звернутися до армії Російської Федерації. Упевнений, що під час вечірньої перевірки ви не дорахувалися двох людей. Ось вони", - сказав чоловік на відео, кинувши перед людьми, що стоять на колінах, із зав'язаними очима два російські паспорти.

Він також передав "привіт" російським окупантам, які прийшли на Херсонщину зі зброєю до рук. Як запевнив чоловік на відео, полонені окупанти злили партизанам багато цікавої інформації.

"Ці двоє злили всю інформацію про вас, про ваше місцезнаходження. Ці двоє... будуть передані для обмінного фонду. Хоча це мало кому хочеться, але ми, українські партизани, на відміну від вас, орків їб*чих, маємо цінності та людяність, боремося за свою землю", - зазначив він.

Херсонський партизан також довів, що його погрози - не порожні слова. "Ми знаємо, що на провулку Успенському, 18, у приміщенні бару проживає підрозділ рашистів. це буде не складно.Ми знаємо набагато більше, ніж ви думаєте.Ми знаємо, що на Паровозній, 36 - підрозділ Росгвардії - нещасній, бідній - зайняв частину Національної гвардії України. Але це ненадовго.Зовсім скоро вся ваша їб*ча Росгвардія буде потоплена у Дніпрі", - наголосив він.

"Сили оборони України наступають. Зовсім скоро звільнення настане. Незабаром настане для вас "українська ніч". Ніч розплати - за Бучу, за Ірпінь, за Гостомель, за Маріуполь, за весь Донбас. У вас немає жодного шансу!" – додав український патріот.

Особливо "приємно" російським окупантам дізнатися, що вбиватимуть їх із їхньої ж зброї. "До речі, їб*шить вас буде вашим же російським ох*єнним начебто озброєнням. Потім ми його спалимо обов'язково. Коктейлі Молотова у нас готові. Всі ваші будівлі згорять вщент. А ми їх потім відбудуємо заново. І відмиємо від цієї рашистської ху*ні. Слава Україні, слава Нації!" – резюмував чоловік на відео.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...