
Армія Російської Федерації з 24 лютого 2022 року втратила в Україні понад 9000 одиниць військової техніки. Аналітики рахувли тільки ту техніку, знищення якої підтверджено фото та відео, передають Патріоти України.
За інформацією проекту Oryx, окупанти втратили 5694 одиниці техніки, з них 242 пошкоджено та 2759 захоплено. При цьому 306 одиниць росіяни просто кинули на поле бою. Із загального числа втраченої російської техніки 1671 - танк, в тому числі знищено - 989, а ще 545 захоплені.
"У цей список входять тільки знищені транспортні засоби та техніка, про які є фото- або відеозаписи. Тому кількість знищеної техніки значно перевищує зафіксовану. Стрілецька зброя, ПТРК, ПЗРК, міномети, безпілотні боєприпаси, безпілотні літальні апарати, які використовуються як безпілотна приманка, цивільні транспортні засоби, причепи та занедбане обладнання не включені в цей список", - пояснили аналітики.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...