
Армія Російської Федерації з 24 лютого 2022 року втратила в Україні понад 9000 одиниць військової техніки. Аналітики рахувли тільки ту техніку, знищення якої підтверджено фото та відео, передають Патріоти України.
За інформацією проекту Oryx, окупанти втратили 5694 одиниці техніки, з них 242 пошкоджено та 2759 захоплено. При цьому 306 одиниць росіяни просто кинули на поле бою. Із загального числа втраченої російської техніки 1671 - танк, в тому числі знищено - 989, а ще 545 захоплені.
"У цей список входять тільки знищені транспортні засоби та техніка, про які є фото- або відеозаписи. Тому кількість знищеної техніки значно перевищує зафіксовану. Стрілецька зброя, ПТРК, ПЗРК, міномети, безпілотні боєприпаси, безпілотні літальні апарати, які використовуються як безпілотна приманка, цивільні транспортні засоби, причепи та занедбане обладнання не включені в цей список", - пояснили аналітики.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...