Симоньян влаштувала істерику у соцмережах: YouTube видалив два німецьких канали RT

YouTube видалили два німецьких канали RT – російського пропагандистського телеканалу, головною редакторкою якого є Маргарита Симоньян. У компанії Google, якій належить відеохостинг, пояснили, що це пов'язано з поширенням фейків про коронавірус. Сама Симоньян в Twitter уточнила, що обидва канали більше не можна відновити, інформують Патріоти України.

Вона пропонує відповісти санкціями "хоча б із самоповаги". "Дуже чекаю, що рідна держава, не відкладаючи, заборонить в Росії Deutsche Welle і інші німецькі ЗМІ, а також закриє корпункти ARD і ZDF. Я вже мовчу про санкції до самого YouTube. Хоча б із самоповаги ми повинні це зробити", – поскаржилася пропагандистка.

У Google пояснили, що у них є чіткі правила спільноти, які були порушені, про що RT DE попереджали. "RT DE було оголошено попередження за завантаження контенту, що порушує наші правила щодо неправдивої інформації про коронавирусной інфекції COVID-19. Це призвело до припинення їх прав на публікацію відео", – наводить "Інтерфакс" заяву компанії.

Також там додали, що після припинення прав власників каналу намагалися обійти обмеження і використовували другий канал. Сама ж Симоньян заявила, що ці правила нібито ніде не прописані і заявила про "оголошення медійної війни Росії".

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...