Символічно: Снайпер ЗСУ застрелив найманця "ДНР" з прізвищем Війна (фото)

На окупованій Донеччині заявляють, що український снайпер поцілив в російського найманця. Ліквідованого бойовика посмертно нагородили "георгіївським хрестом "ДНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайти бойовиків.

При цьому в "ДНР" заявляють, ніби ліквідований бойовик проводив "операцію з порятунку групи дітей", які невідомим чином "опинились між позицями" бойовиків і ЗСУ. "Був смертельно поранений молодший сержант поліції Війна В. І. Співробітники МВС були змушені перервати проведені заходи", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що ліквідованого бойовика за його "геройський вчинок" нагородили посмертно. "Молодший сержант поліції "ДНР" Владислав Війна, загиблий біля Ясинуватої в результаті снайперського обстрілу, нагороджений Георгіївським хрестом IV ступеня посмертно", - йдеться на сайті бойовиків. Втім, з оприлюдненого фото видно, що обличчя цього "героя" нашвидкоруч прифотошоплене до заготовки з формою і погонами "поліції ДНР".


Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...