Символ прагнення волі та нескореності українців: Російські загарбники зруйнували пам’ятник Нестору Махну в його рідному Гуляйполі (відео)

Про черговий варварський злочин агресора повідомив у телегарам-каналі керівник Запорізької ОВА Іван Федоров.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення росіяни зруйнували 46 пам’яток культурної спадщини в Запорізькій області.

Так тепер виглядає пам’ятник Нестору Махну в Гуляйполі

Федоров зазначив, що серед втраченого паровий млин, що є візитівкою Гуляйполя, "Будинок торгових рядів" в Оріхові. Крім того, ракетним ударом пошкоджений будинок з історичного ареалу "Соціалістичне Запоріжжя" в обласному центрі.

"Пам’ятник Нестору Махну не входить до переліку пам’яток культурної спадщини, проте з 2009 року був неофіційним символом Гуляйполя. Росіяни можуть зруйнувати наші пам'ятки, проте ніколи не знищать нашу історію!" - наголосив очільник військової адміністрації.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...