"Син та онук підуть зі мною": Кравчук заявив про готовність захищати Україну від російської агресії

Глава української делегації в ТКГ також заявив, що йому є, що сказати президенту РФ.

Перший президент України, глава української делегації в Мінській ТКГ Леонід Кравчук готовий захищати країну від російської агресії зі зброєю в руках. Про це він заявив під час ефіру на телеканалі "Україна 24", інформують Патріоти України.

За словами Кравчука, його сім'я повністю підтримала його заяву про захист країни в разі повномасштабної озброєної агресії Росії проти України. І хоча його дружина Антоніна не вміє тримати в руках зброю, зате син і онук Кравчука підуть разом з ним, про що заявив перший глава держави.

У свою чергу, Кравчук заявив про готовність зустрітися з Путіним. За його словами, у нього є, що сказати і президенту Росії, і іншим російським політикам щодо України. Зазначимо, що ця заява прозвучала від Кравчука після звернення Володимира Зеленського до Володимира Путіна: нинішній президент України запропонував своєму російському колезі зустрітися на лінії фронту на Донбасі.

Показала своє ставлення до Кіри Рудик: Нардеп Стефанишина написала заяву про вихід з Голосу на туалетному папері (фото)

четвер, 29 липень 2021, 13:45

На тлі розколу у Голосі народний депутат Ольга Стефанишина вирішила написати заяву про вихід з партії. Про це вона повідомила у четвер, 29 липня, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . При цьому свою заяву нардеп написала на туале...

Навіть для Італії це чималі розміри: Серед нерухомості Зеленського знайшли 15-кімнатну віллу за 4 мільйони євро (фото)

четвер, 29 липень 2021, 12:15

Так, 2017 року подружжя Зеленських придбало розкішну віллу на 15 спалень в Італії за 4 мільйони євро. "Звичайно, дехто може запитати чи пристойно президенту бідної країни так розкошувати? Як і чому мільйонери Зеленські ніколи не були помічені у благоді...