Син Жириновського змінив прізвище, взяв інші ініціали та готується вирушити на "проклятий" Захід

Старший син українофобського російського політика Володимира Жириновського, про смерть якого стало відомо 6 квітня, Ігор Лебедєв вирішив не йти тим же шляхом, що і його батько. Він вирішив змінити ім'я по батькові та прізвище, передають Патріоти України.

Як повідомляють ЗМІ, тепер його звуть Давид Олександрович Гарсія і він не збирається залишатися у "велікой Росєї". Уже Давид, а не Ігор планує виїхати до Іспанії, де має багато елітної нерухомості. Про це повідомив журналіст Денис Казанський.

"Просто класика російського імперського патріотизму. Батько сколотив капітали, вішаючи локшину на вуха про велич Росії недалеким російським проломом. А діти та онуки зрештою запакували валізи і вирушили промотувати спадщину на проклятий Захід, залишивши обдуреним фанатам біснуватого Жирика війну, бідність та вічні санкції", - написав журналіст.

Тим часом, як російські політики нажилися на власному народу на декілька поколінь наперед, якийсь Ванька згорить у танку під час штурму Сєвєродонецька і залишиться в степах Донбасу безіменним, але захистить "честь і славу вєлікой Росєї".

За даними російського видання, політик від 2014 року перебуває під санкціями ЄС. Змінивши прізвище та ініціали, він намагається обійти їх. Зміна імені сталася на початку липня 2021 року. За два тижні до цього Лебедєв заявив, що йде з політики. Відповідно до сайту Державної думи, повноваження він при цьому не склав і обіймав посаду заступника голови нижньої палати до 11 листопада 2021 року. У виборах у Думу нового скликання не брав участь.

Переважали вдесятеро: Гайдай пояснив, чому росіянам вдалося захопити Лисичанськ

понеділок, 4 липень 2022, 11:49

Російській армії вдалося захопити Лисичанськ завдяки десятикратній перевазі. Голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, на п'ятий місяць війни росіянам вдалося форсувати Сіверський Донець, передають Патріоти України. За його с...

Російські загарбники ракетним ударом у Харкові зруйнували школу

понеділок, 4 липень 2022, 11:43

Сьогодні, 4 липня, о четвертій годині ранку російські окупанти завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова. Вибух знищив загальноосвітню школу. Наразі рятувальники розбирають завали. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов ...