"Синод" РПЦвУ нахабно і зверхньо закликав президента України "зупинити релігійну ворожнечу в українському суспільстві", - Голобуцький

"Священний синод" РПЦвУ таки зібрався 12 травня. Всі чекали, що вони хоч якось, хоч "попередньо", узагальнено зречуться РПЦ і Москви (найрадикальніші очікування - що парафії РПЦвУ долучаться якщо не до ПЦУ, то до Вселенського патріархату, як це зробили ієрархи РПЦ в Європі). Засудять Путіна за напад, якщо не Гундяєва за благословення війни і мародерки. Де там", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Синод" РПЦвУ нахабно і зверхньо закликав президента України "зупинити релігійну ворожнечу в українському суспільстві і вжити заходів проти беззаконних дій щодо УПЦ". "Беззаконні дії" - це в тому числі і подання законопроєкту про заборону діяльності РПЦвУ.
Більше 2-х місяців тяжкої війни, обстріли щодня - а РПЦвУ почувається достатньо впевнено і вільно, щоб виставляти претензії нашій державі. Жодних масових рейдів з перевірки належних їм приміщень. Жодних масових фільтрувань кадрового складу, затримань і арештів агентів ФСБ в рясах. Жодних засуджених за державну зраду, за передачу українських громадян окупантам в період тимчасового перебування окремих територій під контролем росіян, за надання інформації ворогу.
Та, зрештою: жодної лаври не повернуто до державної власності з рук ворожих агентів! Це недопустима розслабленість на межі зі злісним саботажем.
Ну і, звісно, всі знахабнілі учасники "синоду" також мають присісти негайно "до з'ясування", а тоді вже в якості запобіжного заходу. Без права на заставу.
==
До речі, термінове перефарбування під ПЦУ окремих представників РПЦвУ не має звільняти їх від ретельної перевірки українськими спецслужбами. Нічого особистого - лише інтереси нацбезпеки під час війни".

Премії, відпустки та зарплати: Журналісти зʼясували, як Росія вербує кубинців на війну проти України

понеділок, 2 жовтень 2023, 4:15

Росія займалась вербуванням кубинців, заманюючи їх зарплатою та іншим привілеями на війну проти України. Про це інформує Reuters, передають Патріоти України. За даними видання кубинцям обіцяли заробітну плату приблизно 200 000 рублів, що дорівнює прибл...

Дехто тепер вимагає його відставки: Конгресмен США ввімкнув пожежну сигналізацію під час голосування за тимчасовий бюджет

неділя, 1 жовтень 2023, 23:43

Представник Демократичної партії США Джамал Боумен ввімкнув пожежну сигналізацію в Капітолії, коли парламентарі намагалася затримати голосування за тимчасовий бюджет США. Це призвело до евакуації, після чого поліція розпочала розслідування. Про це пові...