"Синод" РПЦвУ нахабно і зверхньо закликав президента України "зупинити релігійну ворожнечу в українському суспільстві", - Голобуцький

"Священний синод" РПЦвУ таки зібрався 12 травня. Всі чекали, що вони хоч якось, хоч "попередньо", узагальнено зречуться РПЦ і Москви (найрадикальніші очікування - що парафії РПЦвУ долучаться якщо не до ПЦУ, то до Вселенського патріархату, як це зробили ієрархи РПЦ в Європі). Засудять Путіна за напад, якщо не Гундяєва за благословення війни і мародерки. Де там", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Синод" РПЦвУ нахабно і зверхньо закликав президента України "зупинити релігійну ворожнечу в українському суспільстві і вжити заходів проти беззаконних дій щодо УПЦ". "Беззаконні дії" - це в тому числі і подання законопроєкту про заборону діяльності РПЦвУ.
Більше 2-х місяців тяжкої війни, обстріли щодня - а РПЦвУ почувається достатньо впевнено і вільно, щоб виставляти претензії нашій державі. Жодних масових рейдів з перевірки належних їм приміщень. Жодних масових фільтрувань кадрового складу, затримань і арештів агентів ФСБ в рясах. Жодних засуджених за державну зраду, за передачу українських громадян окупантам в період тимчасового перебування окремих територій під контролем росіян, за надання інформації ворогу.
Та, зрештою: жодної лаври не повернуто до державної власності з рук ворожих агентів! Це недопустима розслабленість на межі зі злісним саботажем.
Ну і, звісно, всі знахабнілі учасники "синоду" також мають присісти негайно "до з'ясування", а тоді вже в якості запобіжного заходу. Без права на заставу.
==
До речі, термінове перефарбування під ПЦУ окремих представників РПЦвУ не має звільняти їх від ретельної перевірки українськими спецслужбами. Нічого особистого - лише інтереси нацбезпеки під час війни".

США прийняли рішення щодо передачі Україні MLRS

субота, 28 травень 2022, 14:14

США схвалити передачу Україні реактивних систем залпового вогню великої дальності MLRS. Українська влада наполегливо просила Вашингтон надати цю систему, щоб захистити території Донбасу. Видання The New York Times з посиланням на американських посадовц...

Своїх їм теж не шкода анітрохи: 15 російських солдатів зґвалтували дівчину в Бєлгородській області (аудіо)

субота, 28 травень 2022, 13:59

Вона розповіла, що у місцевій прокуратурі зараз дуже багато заяв про зґвалтування. Переважна більшість постраждалих з області. "На території Валуйки, Уразово, Вейделівка", – уточнила росіянка у відповідь на здивування свого чоловіка. . Як пояснила жін...