
"Синоптики" з 36 окремої бригади морської піхоти Збройних Сил України прогнозують "Град" для російських окупантів. З українськими "Градами" загарбники вже неодноразово мали нагоду познайомитися на Миколаївщині, передають Патріоти України.
Як це було - українські воїни показали на відео. Воно було опубліковане на сторінці 36 ОБМП у Facebook. "Синоптики передають грози на Миколаївщині, а для "любих" окупантів ще й з "Градом". Артилеристи 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського кажуть, що на голови непроханих гостей вже прилетіло, та ще й не один раз. А на підтвердження своїх слів надали На відео видно, як працюють українські морпіхи по російських окупантах з РСЗО "Град". "Виходи" заворожують.Не менш ефектно виглядають і "прильоти" на позиції окупантів.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...