
В провінції Ідліб підірвано російський БТР при патрулюванні трасb М-4? повідомляють Патріоти України з посиланням на російські інформаційні агентства.
Стало відомо, що російський бронетранспортер підірвали закладеним на узбіччі саморобним вибуховим пристроєм між населеними пунктами Еріха і Урум-ель-Джаруза, уточнює "КП".
Повстанці заклали фугас на трасі і чатували проїзд російської колони бронетехніки: патруль РФ рухався уздовж траси М4 і під час вибуху отримав пошкодження. Російське командування вже зробило заяву, що в результаті вибуху військові РФ не постраждали.
"В Сирии во время патрулирования М-4 подорван российский БТР. Военнослужащие не пострадали. Техника вернулась в место дислокации", -- написав у своєму телеграм-каналі російський журналіст Олександр Коц.
Повстанці регіону налаштовані проти російських військових, які підтримують сирійського тирана Башара Асада економічно, фінансово і військово. В Ідлібі кілька місяців тому розгорнулися бойові дії, які вдалося припинити після укладення перемир'я. Місцевих повстанців підтримують турецька влада.
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...