Сирійці влаштували "антискрепний бунт": Росіянам не дали побудувати військову базу біля родовища нафти

На північному сході Сирії неспокійно. Росіяни просуваються на території, які раніше контролювали війська США. Місцеві жителі цим дуже незадоволені. Про це повідомило видання Discover24 з посиланням на місцеві джерела, передають Патріоти України.

Протести спалахнули в місті Ель-Малікі та прилеглих селах. Невдоволення місцевих жителів викликало те, що військові Росії почали просуватися на їх території, які раніше контролювали війська міжнародної коаліції під керівництвом Сполучених Штатів. Так, блокпост військової поліції РФ вже з'явився в селі Айн Дьюар. Його росіяни обладнали за підтримки чотирьох ударних вертольотів. Зараз на місце перекинуті кілька десятків військових і 7 бронемашин.

Крім того, повідомлялося, що Москва нібито обговорювала плани з будівництва військової бази на цій території. Від них довелося відмовитися через сильне невдоволення місцевих жителів. Варто зазначити, що ще в 2019 році президент США Дональд Трамп заявив про виведення військ з Сирії. А в 2020 - 2021 роках американцям стало взагалі не до сирійських проблем на тлі президентських виборів і пов'язаних з ними внутрішньополітичних скандалів. Москва тим, що відбувається, активно користується, просуваючись в "чужу" зону контролю. Примітно, що росіяни наближаються цілеспрямовано до нафтових родовищ, які знаходяться під охороною військ США. Якщо американці продовжать бездіяти, території незабаром займе Росія.

Хіти тижня. "Люди Трампа под Капитолием, кто они? Очень ведь интересные персонажи", - Анти-Колорадос

неділя, 24 січень 2021, 2:00

"Постепенно и часто – методом "от противного", становится понятно то, что должно было произойти в США 6 января. Сейчас Сеть просто наводнена материалами о том, что ФБР конвейером задерживает участников штурма Сената и они пытаются рассказать о том, что...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...