"Системно вибивають ворога": ЗСУ просунулися на Таврійському напрямку і завдали окупантам втрат

Сили оборони України на Таврійському напрямку системно вибивають окупантів з позицій та просуваються вперед, завдаючи ворогу втрат. Про це командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив у мережі 9 серпня, передають Патріоти України.

"Триває бойова робота Сил оборони на Таврійському напрямку. Наші воїни системно вибивають ворога з позицій. Є просування вперед", – йдеться в заяві.

Втрати росіян на Таврійському напрямку

Тарнавський поінформував, що українські артилерійські підрозділи Таврійського напрямку за добу виконали 1316 вогневих завдань. Внаслідок дій українських захисників російські загарбники втратили майже дві роти солдат убитими і пораненими.

Знищено 24 одиниці російської військової техніки:

  • 1 танк,
  • 16 бойових броньованих машин,
  • 2 гаубиці 2А65 "Мста-Б",
  • самохідну артилерійську установку 2С1 "Гвоздика",
  • гармату 2А36 "Гіацинт-Б",
  • міномет 2С4 "Тюльпан",
  • автомобільну техніку,
  • 3 склади боєприпасів.

"Продовжуємо працювати. Вірте у наших воїнів", – резюмував Тарнавський.

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: