"Системно вибивають ворога": ЗСУ просунулися на Таврійському напрямку і завдали окупантам втрат

Сили оборони України на Таврійському напрямку системно вибивають окупантів з позицій та просуваються вперед, завдаючи ворогу втрат. Про це командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив у мережі 9 серпня, передають Патріоти України.

"Триває бойова робота Сил оборони на Таврійському напрямку. Наші воїни системно вибивають ворога з позицій. Є просування вперед", – йдеться в заяві.

Втрати росіян на Таврійському напрямку

Тарнавський поінформував, що українські артилерійські підрозділи Таврійського напрямку за добу виконали 1316 вогневих завдань. Внаслідок дій українських захисників російські загарбники втратили майже дві роти солдат убитими і пораненими.

Знищено 24 одиниці російської військової техніки:

  • 1 танк,
  • 16 бойових броньованих машин,
  • 2 гаубиці 2А65 "Мста-Б",
  • самохідну артилерійську установку 2С1 "Гвоздика",
  • гармату 2А36 "Гіацинт-Б",
  • міномет 2С4 "Тюльпан",
  • автомобільну техніку,
  • 3 склади боєприпасів.

"Продовжуємо працювати. Вірте у наших воїнів", – резюмував Тарнавський.

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...