
Омбудсмен Дмитро Лубінець опублікував відео з російськими військовими, яких везли на нещодавній обмін 5 лютого. Вони розповіли про умови утримання в Україні. Про це йдеться у відео, опублікованому у YouTube Лубінця у суботу, 8 лютого, передають Патріоти України.
За словами Лубінця, Україна неухильно дотримується Женевських конвенцій. Він також заявив, що окупанти змогли розповісти про свої побажання. «Серед побажань росіян — регулярне здійснення передачі листів та посилок, а також регулярні обміни військовополоненими», — розповів омбудсмен.
Зокрема, на відео окупантів запитали, чи знущалися з них у полоні, чи били. Ті ствердно відповіли, що такого не було жодного разу. Також окупантів запитали, чи хочуть вони повернутися назад. Солдати російської армії заявили, що ні.
Представник Лубінця сказав окупантам, що якщо їх знову відправлять на війну проти України, у них є можливість звернутися до уповноваженої з прав людини у РФ.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...