"Ситуація дуже нагадує Грузію у 2008-му році": Саакашвілі розповів про два сценарії нападу Росії на Україну

Країна-агресор Російська Федерація може розглядати одночасно два сценарії нападу на українську державу. Саме тому зараз Росія активно стягує сили до власних кордонів, в тому числі і в Крим. Про це заявив колишній президент Грузії і глава виконкому української Національної ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телевізійного каналу «Україна 24», передають Патріоти України.

Політик вважає, що російські військовослужбовці в перспективі можуть висадитися або на півдні держави, або ж взяти під свій контроль чорноморський острів Зміїний і розмістити там свої ракети. Саакашвілі заявив: «Те, що зараз відбувається навколо України, мені дуже сильно нагадує те, що відбувалося в 2008 році в Грузії».

Політик підкреслив, що перекидання десантних підрозділів на південь Росії «не може бути просто маневром», а швидше за все - перевіркою реакції Заходу на те, що відбувається. Основною метою Москви, згідно з думкою колишнього президента Грузії, є контроль не тільки над Донбасом і «Новоросією», а й Києвом.

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...

​«Ріверайн – 2021»- відстоїмо Дунай від агресора разом: В місті Тульча стартували українсько-румунські маневри ВМС

вівторок, 28 вересень 2021, 22:05

Сьогодні, 28 вересня в місті Тульча, Румунія, в урочистій обстановці було відкрито двосторонні українсько-румунські маневри «Ріверайн – 2021». Захід очолили командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач Морс...