Українські воїни знаходяться тільки на шляху до того, щоб взяти під вогневий контроль місто Бахмут Донецької області. Ситуація навколо міста продовжує бути дуже важкою, розповів екс-командир полку "Азов", майор Збройних сил України, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін у новому випуску програми "Аргумент", передають Патріоти України.
"...Я б поки не робив таких заяв, що місто знаходиться прям все під вогневим контролем. Це не зовсім так. Ми лише на шляху до цього. Але можу з упевненістю сказати, що наша мета - це не тільки вогневий контроль над містом, а й повне його оточення для того, щоб надалі зробити знаходження супротивника там неможливим...", - сказав воїн.
Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...