
На окупованій лівобережній частині Херсонської області після підриву дамби Каховської ГЕС російські військові не тільки не допомагають цивільному населенню евакуюватися, а й блокують їм виїзд та навіть стріляють у спини.
"На лівобережній Херсонщині ситуація критична. Окупанти не рятують цивільне населення, блокують виїзд людей із зони лиха та стріляють їм у спину. Також вчора в розпал евакуації російські терористи масовано обстрілювали Херсон та область, крили вогнем людей, яких тільки врятували з водяної пастки", - під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Також він зазначив, що на підконтрольній території ліквідацією наслідків катастрофи займається штаб на чолі з міністром МВС.
"Задіяно 1400 осіб та 345 одиниць техніки. На Херсонщині розгорнули дев’ять евакуаційних пунктів. Станом на сьогодні евакуювали 2,3 тисячі людей, організували підвіз питної води, надаємо постраждалим всебічну, зокрема, психологічну, допомогу", - сказав він.
Крім цього, він нагадав, що уряд вже виділив 2,4 млрд гривень на забезпечення питною водою Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...