Ситуація критична: Окупанти на лівобережжі стріляють у спини цивільним, які хочуть евакуюватися

На окупованій лівобережній частині Херсонської області після підриву дамби Каховської ГЕС російські військові не тільки не допомагають цивільному населенню евакуюватися, а й блокують їм виїзд та навіть стріляють у спини.

"На лівобережній Херсонщині ситуація критична. Окупанти не рятують цивільне населення, блокують виїзд людей із зони лиха та стріляють їм у спину. Також вчора в розпал евакуації російські терористи масовано обстрілювали Херсон та область, крили вогнем людей, яких тільки врятували з водяної пастки", - під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також він зазначив, що на підконтрольній території ліквідацією наслідків катастрофи займається штаб на чолі з міністром МВС.

"Задіяно 1400 осіб та 345 одиниць техніки. На Херсонщині розгорнули дев’ять евакуаційних пунктів. Станом на сьогодні евакуювали 2,3 тисячі людей, організували підвіз питної води, надаємо постраждалим всебічну, зокрема, психологічну, допомогу", - сказав він.

Крім цього, він нагадав, що уряд вже виділив 2,4 млрд гривень на забезпечення питною водою Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...