
США виділили Україні 53 млн доларів на відновлення енергетичної інфраструктури після ракетних обстрілів з боку Росії. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Держдеп, передають Патріоти України.
Україні виділили кошти на закупівлю обладнання, щоб відновити електропостачання. Його повинні у терміновому порядку доправити до України. У США наголосили, що це допоможе українцям пережити тяжку зиму. Пакет допомоги включатиме розподільні трансформатори, автоматичні вимикачі, обмежувачі перенапруги та інше обладнання.
Російські терористи від 10 жовтня завдають масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України. Лише 23 листопада окупанти випустили по нашій державі 70 ракет, з яких 51 вдалось збити.
Через ракетні обстріли в Україні виникли проблеми із електропостачанням. Українці змушені годинами сидіти без світла. За даними розвідки, російські терористи продовжать атакувати нашу енергетичну інфраструктуру.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....