
США виділили Україні 53 млн доларів на відновлення енергетичної інфраструктури після ракетних обстрілів з боку Росії. Про це повідомляє Reuters з посиланням на Держдеп, передають Патріоти України.
Україні виділили кошти на закупівлю обладнання, щоб відновити електропостачання. Його повинні у терміновому порядку доправити до України. У США наголосили, що це допоможе українцям пережити тяжку зиму. Пакет допомоги включатиме розподільні трансформатори, автоматичні вимикачі, обмежувачі перенапруги та інше обладнання.
Російські терористи від 10 жовтня завдають масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України. Лише 23 листопада окупанти випустили по нашій державі 70 ракет, з яких 51 вдалось збити.
Через ракетні обстріли в Україні виникли проблеми із електропостачанням. Українці змушені годинами сидіти без світла. За даними розвідки, російські терористи продовжать атакувати нашу енергетичну інфраструктуру.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...