Ситуація на Бєлгородщині ніяк не впливає на оборону України, - секретар РНБО

Ситуація у Бєлгородській області після того, як туди зайшли російські воєнізовані загони з "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії", ніяким чином не впливає на забезпечення безпеки України. Про це в етері телемарафону заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, передають Патріоти України.

"На безпеку в Україні ця ситуація не впливає жодним чином. Громадяни РФ мають право на протест. Це записано в їхніх нормативно-правових документах. І Росія має самостійно з цим питанням впоратися", - заявив він у телемарафоні.

Водночас він зазначив, що будь-які звинувачення у бік Збройних сил України — є нісенітницею. На питання про те, чи знала Україна про наміри "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії" увійти в Бєлгородську область, секретар РНБО наголосив: "Є громадяни Росії, які зі зброєю в руках пішли визволяти свою рідну землю, — мають на це повне право".

Експерт назвав три основні уроки для України із ситуації в Карабаху

середа, 27 вересень 2023, 8:42

Заступник директора Центру близькосхідних досліджень, аналітик та експерт Сергій Данилов перелічив основні уроки для України, які дає Азербайджан ситуацією з інтеграцією Карабаху, передають Патріоти України. "Влада Азербайджану, готуючись до цієї опера...

Тепер не вийде "сухим з води": Cуд Нью-Йорка попередньо визнав Трампа винним у шахрайстві

середа, 27 вересень 2023, 8:33

Як пише Bloomberg, суд Нью-Йорка визнав, що колишній президент США Дональд Трамп міг скоїти шахрайство, пов’язане з перебільшенням своїх статків у фінансовій звітності з метою отримання більших і вигідніших кредитів. Суддя суду округу Мангеттен Артур Е...